ثوری: برای انتخاب نایب رئیس دیگر عجله و اشتباه نخواهم کرد، بعد از نشست خبری بوکس دیگر طالبی را ندیدم

به گزارش وبلاگ پرنده پارسی، حسین ثوری، رئیس فدراسیون بوکس در خصوص شایعه استعفای ناطر طالبی از نایب رئیسی فدراسیون بوکس مطالبی را بیان نمود.

ثوری: برای انتخاب نایب رئیس دیگر عجله و اشتباه نخواهم کرد، بعد از نشست خبری بوکس دیگر طالبی را ندیدم

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ پرنده پارسی، ناصر طالبی، نایب رئیس فدراسیون بوکس در یک ماه اخیر در فدراسیون حاضر نشده است و به نظر می رسد دیگر قصد ادامه همکاری با مجموعه بوکس را ندارد، غیبتی که شائبه استعفای او را مطرح نموده است.

حسین ثوری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی وبلاگ پرنده پارسی، در خصوص غیبت ناصر طالبی و شایعه استعفای او گفت: من بعد از نشست خبری 13 شهریور ماه فدراسیون بوکس دیگر طالبی را در فدراسیون ندیدم و هیچ خبری نیز از او ندارم. یکی دو بار نیز با طالبی تماس گرفتم، اما در دسترس نبود و بعد از پیگیری غیبتش متوجه شدم که مسائل جسمانی دارد.

وی توضیح داد: هنوز هیچ استعفایی از طالبی به دست من نرسیده است. با این شرایط و غیبت های طالبی من باید تصمیم دیگری را اتخاذ و کسی را انتخاب کنم که به ما یاری کند. برای انتخاب نایب رئیس جدید نیز دیگر نه عجله خواهم کرد و نه اشتباه. قطعاً گزینه ای را انتخاب خواهم کرد که یار من باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ثوری: برای انتخاب نایب رئیس دیگر عجله و اشتباه نخواهم کرد، بعد از نشست خبری بوکس دیگر طالبی را ندیدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثوری: برای انتخاب نایب رئیس دیگر عجله و اشتباه نخواهم کرد، بعد از نشست خبری بوکس دیگر طالبی را ندیدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید