حدادی: هدف اصلی ام مسابقات قهرمانی دنیا و المپیک 2020 است، به احترام مردم سیل زده می ایستیم

به گزارش وبلاگ پرنده پارسی، قهرمان پرتاب دیسک آسیا هدف اصلی اش را کسب خوش رنگ ترین مدال در رقابت های قهرمانی دنیا و بازی های المپیک 2020 توکیو مطرح نمود.

حدادی: هدف اصلی ام مسابقات قهرمانی دنیا و المپیک 2020 است، به احترام مردم سیل زده می ایستیم

به گزارش وبلاگ پرنده پارسی، احسان حدادی در مصاحبه ای با سایت رسمی مسابقات دوومیدانی قهرمانی آسیا گفت: این ششمین مدال طلای من در این مسابقات بود. من هنوز منتظرم تا ببینم چه کسی جای من را در آسیا می گیرد. شاید دوست و هم تیمی من بهنام شیری که مدال نقره را به دست آورد بتواند جانشین من گردد. باید بگویم او ورزشکار خوبی است و توانایی های بسیار بالایی دارد.

وی اضافه کرد: اهداف اصلی من قهرمانی دنیا دوحه و بازی های المپیک توکیو 2020 است. من با 34 سال سن دیگر خیلی جوان نیستم و قدم به قدم و بدون شتاب زدگی پیش خواهم رفت. در مورد تمریناتم با مک ویلکینز باید خاطر نشان کنم، من از زمانی که با مک ویلکینز که یکی از بهترین مربیان دنیا است تمریناتم را شروع کردم، خیلی تغییر نموده ام. دو، سه ماه با او کار کردم و پیشرفت بسیار خوبی داشتم که کاملا برایم محسوس بود.

حدادی در مورد مسابقات قهرمانی دنیا که چند ماه دیگر در دوحه قطر برگزار خواهد شد، مطرح کرد: باید بگویم ورزشکاران زیادی هستند که می توانند بین 66 تا 68 متر پرتاب نمایند، اما پرتابگرانی از جمله استال، گازیدیس و پرتابگران جاماییکایی رقیبان اصلی من برای کسب مدال خواهند بود.

وی همچنین خطاب به وبلاگ پرنده پارسی گفت: تعدادی از شهرهای کشور من در ماه گذشته دچار سیل شدند و از شما می خواهم به احترام مردم سیل زده ایران چند ثانیه بایستید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حدادی: هدف اصلی ام مسابقات قهرمانی دنیا و المپیک 2020 است، به احترام مردم سیل زده می ایستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حدادی: هدف اصلی ام مسابقات قهرمانی دنیا و المپیک 2020 است، به احترام مردم سیل زده می ایستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید