قاضی: برای کسب سهمیه آسیا 3 بازی سرنوشت ساز در پیش داریم، می توانیم استقلال را شکست دهیم

به گزارش وبلاگ پرنده پارسی، مهاجم تیم فوتبال شهر خودروی مشهد تأکید کرد تیمش توانایی رجحان مقابل استقلال در هفته بیست وهشتم لیگ برتر را دارد.

قاضی: برای کسب سهمیه آسیا 3 بازی سرنوشت ساز در پیش داریم، می توانیم استقلال را شکست دهیم

محمد قاضی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزار وبلاگ پرنده پارسی درباره تساوی یک - یک تیمش برابر صنعت نفت آبادان گفت: بازی در آبادان آن هم با گرمای بسیار زیادی که در آنجا وجود داشت، بسیار سخت بود. ما بازی خوبی انجام دادیم و چند فرصت خوب هم داشتیم که در نهایت در دقیقه 80 گل زدیم. ما می توانستیم این گل را حفظ کنیم، ولی متأسفانه از روی نقطه پنالتی گل خوردیم و بازی مساوی شد.

وی که در این بازی تک گل تیمش را به ثمر رساند درباره موقعیت و عملکرد خودش در شهر خودرو تأکید کرد: خوشحالم که با زحمت بچه ها گل زدم، ولی مهم سه امتیاز بود که متأسفانه در دقایق آخر از دست دادیم. من بعد از حضور در شهر خودرو کوشش کردم تا به شرایط خوبی برسم، حتی به صورت انفرادی هم تمرین می کردم. امیدوارم تا سرانجام فصل عملکرد خوبی در این تیم داشته باشم.

مهاجم تیم فوتبال شهر خودرو درباره اینکه آیا این تیم پیروز به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا خواهد شد یا خیر، گفت: برای رسیدن به این مهم سه بازی سخت و سرنوشت ساز در پیش داریم. باید در این بازی ها حداکثر امتیاز را کسب کنیم تا به سهمیه لیگ قهرمانان برسیم. ما با تیم دوم جدول سه امتیاز فاصله داریم و دو بازی مستقیم هم با سپاهان و استقلال خواهیم داشت که نتایج آنها بسیار مهم است.

قاضی در خصوص ملاقات تیمش برابر استقلال که روز پنجشنبه در مشهد برگزار خواهد شد، توضیح داد: استقلال تیم خوبی است و در این هفته ها با نتایجی که گرفته است، در شرایط خوبی قرار گرفته است. قطعاً بازی آسانی در پیش نداریم، ولی کوشش می کنیم تا در زمین خودمان سه امتیاز را بگیریم. من معتقدم که تیم ما پتانسیل شکست دادن استقلال را دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "قاضی: برای کسب سهمیه آسیا 3 بازی سرنوشت ساز در پیش داریم، می توانیم استقلال را شکست دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قاضی: برای کسب سهمیه آسیا 3 بازی سرنوشت ساز در پیش داریم، می توانیم استقلال را شکست دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید