مناطق آلوده تهران، قم و گیلان عفونت زدایی می شوند، مشکل ماسک و الکل در هفته آینده برطرف می شود

به گزارش وبلاگ پرنده پارسی، سخنگوی دولت گفت: قرار شد که عفونت زدایی در سه استان تهران، گیلان و قم و مناطقی از آنها که بیشتر از سایرین با کرونا درگیر هستند توسط وزارت دفاع و ستاد کل نیروهای مسلح انجام شود.

مناطق آلوده تهران، قم و گیلان عفونت زدایی می شوند، مشکل ماسک و الکل در هفته آینده برطرف می شود

به گزارش وبلاگ پرنده پارسی، علی ربیعی با اشاره به برگزاری جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا، گفت: جلسه امروز ستاد مقابله با ویروس کرونا نشان داد ما داریم به اوضاع مسلط می شویم و در هفته آینده دستاوردهای بیشتری مشخص می شود. مثلاً امروز خبر دادند که انستیتو پاستور کیت های تشخیصی که وزارت دفاع تهیه کرده است را با نمونه های خارجی تست کرده اند و دیده اند که جواب می دهد و تایید کرده اند.

وی اضافه نمود: همچنین در جلسه امروز قرار شد که بیمارستانها در مناطقی که شیوع بیشتر است به تخت اضافه بیشتر مجهز شوند و قرار شد که عفونت زدایی در سه استان تهران، گیلان و قم و مناطقی از آنها که بیشتر از سایرین با کرونا درگیر هستند توسط وزارت دفاع و نیروهای مسلح انجام شود.

سخنگوی دولت با اشاره به اینکه در تصمیماتی برای تامین ماسک گرفته شده اما هنوز مشکلاتی در این زمینه وجود دارد، تاکید کرد: در مورد تامین ماسک هم امروز این موضوع در جلسه مطرح شد و طبق آماری که ارائه شد ما کمبود ماسک نداریم و در طی هفته آینده بیشتر از گذشته ماسک توزیع می شود.

ربیعی در خاتمه گفت: در دوسوم قم هم ماسک توزیع شده و در مابقی مناطق این استان هم توزیع خواهد شد. چند خط تولید هم به کارخانه های تولید الکل اضافه شده و امیدواریم با این تمهیدات و عرضه محصولات این کارخانه ها از هفته آینده مردم مسئله ای در این زمینه نداشته باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مناطق آلوده تهران، قم و گیلان عفونت زدایی می شوند، مشکل ماسک و الکل در هفته آینده برطرف می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مناطق آلوده تهران، قم و گیلان عفونت زدایی می شوند، مشکل ماسک و الکل در هفته آینده برطرف می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید