نقیبی: حسن یزدانی مدیریت خوبی در انتخابی تیم ملی داشت، مردم افتخارآفرینی های کمیل قاسمی را فراموش نمی نمایند

به گزارش وبلاگ پرنده پارسی، مربی کشتی ایران گفت: مردم هیچگاه دلاوری ها و افتخارآفرینی های کمیل را فراموش نمی نمایند که در میادین جهانی و المپیک پرچم ایران را به اهتزاز درآورد.

نقیبی: حسن یزدانی مدیریت خوبی در انتخابی تیم ملی داشت، مردم افتخارآفرینی های کمیل قاسمی را فراموش نمی نمایند

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ پرنده پارسی، حسین نقیبی درباره رقابت حسن یزدانی و کامران قاسم پور در انتخابی تیم ملی کشتی آزاد و سطح این رقابت ها گفت: سطح مسابقات خوب بود، هم حسن و هم کامران هر دو خوب بودند، اما یزدانی با توجه به شناخت خوبی که از قاسم پور داشت، کشتی را به خوبی مدیریت کرد و در لحظاتی که کامران نباید اشتباه می کرد، اشتباه نموده و نتیجه را واگذار کرد.

وی اضافه کرد: هر دو کشتی گیر خوب بودند، اما یزدانی بهتر بود. با این وجود مطمئن باشید قاسم پور روزی صاحب دوبنده تیم ملی در مسابقات جهانی و المپیک خواهد شد و مدال می آورد.

این مربی سازنده کشتی درباره خداحافظی کمیل قاسمی گفت: کمیل از تمام سنگین وزن ها سبک تر است. او مدتی از تمرینات دور بود و یک آسیب دیدگی از ناحیه گردن داشت که مدت ها آزارش می داد. کمیل تمام اینها را کنار گذاشت تا به مسابقات برگردد، اما نتوانست آنطور که باید و شاید کشتی بگیرد و تصمیم گرفت برای همواره از دنیای قهرمانی خداحافظی کند. به هر حال مردم هیچگاه دلاوری ها و افتخارآفرینی های کمیل را فراموش نمی نمایند که در میادین جهانی و المپیک پرچم ایران را به اهتزاز درآورد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نقیبی: حسن یزدانی مدیریت خوبی در انتخابی تیم ملی داشت، مردم افتخارآفرینی های کمیل قاسمی را فراموش نمی نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقیبی: حسن یزدانی مدیریت خوبی در انتخابی تیم ملی داشت، مردم افتخارآفرینی های کمیل قاسمی را فراموش نمی نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید