اخبار و رویدادها

خط و نشان مجیدی برای باشگاه استقلال خبرنگاران

فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال از مسئولان این باشگاه در خواست نموده تا مطالبات اعضای کادر فنی و بازیکنان را پرداخت نمایند.

22 فروردین 1400

مدیرکل امور اداری و پشتیبانی سازمان پژوهش منصوب شد

تهران (پانا) - معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در ابلاغی مدیرکل امور اداری و پشتیبانی این سازمان را منصوب کرد.

21 فروردین 1400

توصیه ای به سیاستگذاران برای قانع کردن مردم در برابر خطرات کرونا در آستانه نوروز

عضو هیات مدیره انجمن مددکاران اجتماعی ایران یکی از راه چاره های برقراری ارتباط در ایام نوروز و در دوران کرونا را یاری دریافت از فضای مجازی مطرح کرد و گفت: هرچند دید و بازدیدهای مجازی نمی تواند جای دید و بازدیدهای واقعی و حضوری را بگیرد، اما برای جلوگیری...

20 فروردین 1400

فضای رقابت برای زنان بسیار سخت تر از مردان است

خبرنگاران/خراسان رضوی یک عضو شورای شهر مشهد گفت: به غیر از مسائل مالی، ورود به فضای رقابت برای خانم ها بسیار سخت تر و پرهزینه تر از مردان است.

20 فروردین 1400

تشریح ابعاد ضمیمه فنی تفاهم مشترک اخیر ایران و آژانس

سفیر و نماینده دائم ایران نزد سازمان های بین المللی در وین، ابعاد ضمیمه فنی بیانیه مشترک اخیر ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی را تشریح کرد تا هیچ شبهه ای در این مورد و احتمال پنهان کاری و تفاهمات محرمانه پشت صحنه باقی نماند.

18 فروردین 1400

اطلاعات جدیدی از پردازنده اسنپدراگون 775 به بیرون درز کرد

این طور که به نظر می رسد، گویا کوالکام قصد دارد به زودی از پردازنده ای میان رده تحت عنوان اسنپدراگون 775 رونمایی کند؛ محصولی که به تازگی اطلاعاتی از آن هم منتشر شد.

18 فروردین 1400

بهترین ماستیک ها برای درزبندی بتن کدامند؟

رپرتاژ آگهی - در بتن ریزی برای اینکه از ایجاد کفسازی های وسیع و عظیم و معایبی که به همراه دارد جلوگیری گردد، در بین آنها درزهایی ایجاد می نمایند و آن درزها را با استفاده از انواع ماستیک پر خواهند کرد تا در دراز مدت مشکلاتی را به همراه نداشته باشد.

16 فروردین 1400

خبرنگاران هنر دیوارنگاری در سطح شهر تهران گسترش می یابد

تهران- خبرنگاران- مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: در تلاشیم تا فعالیت های خود را در سطح پایتخت در حوزه دیوارنگاری گسترش دهیم و به وظایف خود در مورد گرامی داشت شهدا عمل کنیم.

15 فروردین 1400

غریب آبادی: نامه توقف اجرای اقدامات داوطلبانه ایران به مدیرکل آژانس ارائه شد

نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی مستقر در وین اعلام نمود که نامه توقف اجرای داوطلبانه ایران تحت برجام از تاریخ 23 فوریه (5 اسفند) عصر امروز دوشنبه به مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی تحویل داده شده است.

14 فروردین 1400

قیمت بیت کوین امروز 16 اسفند 99 قیمت بیت کوین امروز 16 اسفند 99

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود 890.96 میلیارد دلار، در رتبه 1 بازار قرار داشته و سهم 58.89 درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت 47,781 دلار، با احتساب نرخ تتر...

14 فروردین 1400

آغاز طرح سامان دهی پهنه سبز منظر فرهنگی طبیعی مجموعه جهانی تخت جمشید

مدیر پایگاه میراث جهانی تخت جمشید از طرح سامان دهی پردیس جهانی تخت جمشید و پهنه سبز این محوطه جهانی نظیر منطقه چاه جنگل از دفع آفات و همچنین پاکنی درختان از علف های هرز خبر داد.

12 فروردین 1400

پرسپولیس بخشی از دیون را پرداخت کرد، پنجره استقلال بسته است

به گزارش خبرنگاران، جمشید نورشرق درباره بسته و باز شدن پنجره جابجایی باشگاه پرسپولیس در عرض 24 ساعت گفت: این کار بسیار ناپسندی است که پنجره های باشگاهی یکشنبه بسته و دوشنبه باز شود و برای 30 میلیارد بدهی این طور تصمیم گیری شود. این کار ناپسندی است که نسبت...

9 فروردین 1400

خرید مخفیانه واکسن کرونا توسط رهبران سیاسی عراق برای تزریق به نزدیکانشان

منابع آگاه از خرید محرمانه هزاران دوز واکسن چینی ضد کرونا توسط رهبران سیاسی عراق برای تزریق به خود و نزدیکانشان پرده برداشتند.

8 فروردین 1400

تحقق اهداف قانون هوای پاک موضوعی فرابخشی و ملی است

شهر: شهردار تهران در آیین کاشت نهال در بوستان پردیسان گفت: تحقق بخشی از اهداف قانون هوای پاک از عهده و اراده شهرداری تهران خارج است.

7 فروردین 1400

خبرنگاران 105 دستگاه لوازم خانگی به زلزله زدگان سراب و میانه اهدا شد

تبریز - خبرنگاران - مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی گفت: 65 دستگاه یخچال و 40 دستگاه اجاق گاز به زلزله زدگان سراب و میانه اهدا شد.

7 فروردین 1400

فردا؛ شروع تست بالینی واکسن استنشاقی ایرانی کرونا خبرنگاران

خاوازی گفت: فردا در حوزه واکسن استنشاقی کرونا اتفاقات خوبی رخ می دهد.

6 فروردین 1400

کوشش برای استقرار نظام مدیریت محیط زیست در شهرداری تهران

تهران (پانا) - مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار با بیان اینکه بسیاری از تهدیدهای زیست محیطی، تخریب منابع و آلودگی ها نتیجه انجام فعالیت های غیرمنطبق با محیط زیست است توضیح داد در این شرایط استقرار نظام مدیریت محیط زیست در شهرداری تهران از جمله راهبردهای...

5 فروردین 1400

سیگنال برجامی واشنگتن به تهران؛ آماده مذاکره ایم

آمریکا با عودت ادعای پیشین دونالد ترامپ درباره اعمال تحریم های ضدایرانی شورای امنیت و اعلام آمادگی برای شرکت درنشست گروه 1+5 و ایران درباره برجام انتها اولین سیگنال برجامی را به ایران مخابره کرد.

4 فروردین 1400

میدل ایست نیوز: فواد حسین فردا به ایران می آید

منابع عراقی اعلام کردند که فواد حسین وزیر خارجه عراق برای دومین بار طی یکماه گذشته به ایران سفر می کند.

3 فروردین 1400

عیسی آل کثیر چند بازی دیگر پرسپولیس را از دست می دهد؟ خبرنگاران

25 فروردین، لیگ قهرمانان آسیا برای پرسپولیس شروع می شود. بازی هایی که احتمال زیادی دارد تهران میزبان آن باشد و آل کثیر هم در صورت رسیدن به مرز آمادگی، بتواند برای تیمش به میدان برود.

3 فروردین 1400
تعداد: (785)