اخبار صنعت

خبرنگاران انتقال پسماندهای روی زنجان به محل جدید نیازمند اعتمادسازی است

زنجان - خبرنگاران - فرماندار زنجان گفت: جابه جایی محل دپوی پسماند روی، یکی از چالش های سال های اخیر زنجان بوده و انتقال آن به محل جدید نیازمند اعتمادسازی برای مردم است.

20 تیر 1399

پیامدهای عرضه شرکت های دولتی در قالب ETF ؛ چهار خطای تاریخی در نظام بنگاه داری ایران

خبرنگاران: پذیره نویسی نخستین صندوق قابل معامله در بورس موسوم به ETF دولتی از فردا شروع می گردد؛ عرضه بزرگی که در این فاز مربوط به سهام حوزه بانک و بیمه است.

9 تیر 1399

خبرنگاران اراضی عشایر و کشاورزان در محدوده شرکت کشت و صنعت مغان تعیین تکلیف می شود

اردبیل - خبرنگاران - رییس کل دادگستری استان اردبیل از تلاش برای مشخص تکلیف اراضی عشایر و کشاورزان در محدوده شرکت کشت و صنعت مغان خبر داد.

20 خرداد 1399

آشنایی کشاورزان با دستاوردهای علمی و تحقیقاتی؛ راهکاری برای تحقق جهش فراوری

خبرنگاران/خراسان جنوبی رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: آشنایی هر چه بیشتر کشاورزان با دستاوردهای علمی و تحقیقاتی از جمله موضوعاتی است که باید برای امنیت زنجیره غذایی مردم و حرکت به سمت جهش فراوری در استان مورد توجه جدی قرار گیرد. ...

7 خرداد 1399

پس لرزه های مخرب کرونا در سرمایه گذاری جهانی

خبرنگاران : آنکتاد از آسیب سرمایه گذاری در دنیا به واسطه شیوع ویروس کرونا اطلاع داد.

8 اردیبهشت 1399

خبرنگاران واریز سهمیه سوخت ویژه مناطق زلزله زده قطور

ارومیه- خبرنگاران- مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه گفت: سهمیه سوخت از نوع نفت سفید ویژه خانوارهای ساکن در یک کدپستی مناطق زلزله زده شهرستان خوی در کارت بانکی سرپرستان خانوار شارژ شد.

2 اردیبهشت 1399

ازبکستان جدید؛ همگرایی منطقه ای با نیم نگاهی به غرب

همکاری های منطقه ای و حفظ تعادل بین نفوذ روسیه و چین، خط مشی اصلی سیاست خارجی ازبکستان پس از به قدرت رسیدن میرضیایف است.

22 فروردین 1399

مستعدبرتر شدن انتها جهت نخبگی نیست

رئیس بنیاد ملی نخبگان با بیان اینکه مستعدبرتر شدن انتها راستا نخبگی نیست، گفت: دیده شدن به عنوان مستعد برتر، ابتدای راستا توسعه و پیشرفت است.

19 فروردین 1399

رونمایی از500 شرکت برترایران در سال 97

خبرنگاران: رتبه 500 شرکت بزرگ ایران اعلام شد. نتایج بیست و دومین سال رتبه بندی شرکت ها نشان می دهد که حجم فروش صد شرکت اول سال 98، براساس اطلاعات اقتصادی سال گذشته، بیش از 897هزار میلیارد تومان بوده که نسبت به کل فروش همین صد شرکت در سال قبل 37درصد...

17 اسفند 1398

دهکده چوبین - نیشابور - خراسان رضوی

مسجد چوبی این دهکده نه تنها در ایران بلکه در دنیا بی نظیر است. این مسجد می تواند تا 8 ریشترزمین لرزه را تحمل کند و بنای آن به گونه ای است که تا صدها سال دیگر نیز آسیب نخواهد دید.

10 اسفند 1398

بهره برداری از فاز دوم پتروشیمی تخت جمشید ماهشهر

محمدی از بهره برداری فاز دوم پتروشیمی تخت جمشید ماهشهر در روز های آینده با هدف تولید سالیانه 85 هزار تن محصول خاص پلیمری خبر داد.

5 اسفند 1398

شک نکنید تلفن شما در حال ردگیری موقعیت شما است؛ اما چگونه آن را متوقف کنیم؟

گزارش جدید نیویورک تایمز همه را در شوک و وحشت فرو برده است.

18 بهمن 1398

تنظیم مقررات حوزه گمرک، بانک و استاندارد برای تسهیل تجارت با اتحادیه اوراسیا

دیروز بیست وششم آذرماه اولین نشست کمیته دایمی اتاق های بازرگانی اوراسیا با ریاست محمدرضا کرباسی، معاون امور بین الملل اتاق ایران برگزار گردید. این نشست با حضور نماینده وزارتخانه های نیرو، جهاد کشاورزی و امور خارجه، سازمان های گمرک، استاندارد و توسعه...

15 بهمن 1398

برق یک دهکده مراکشی با خورشید تامین می شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از دیلی میل، در ماه جاری میلادی یک دهکده کوچک در مراکش به عنوان نخستین روستای کاملا خورشیدی در آفریقا شناخته شد.

13 بهمن 1398

هزار و 200 خانوار جرگلانی همچنان خارج از محدوده گازرسانی

معاون امور بهره برداری شرکت گاز خراسان شمالی گفت: هزار و 200 خانوار روستایی در شهرستان راز و جرگلان که خارج از محدوده قانونی روستا خانه سازی کرده اند، امکان گازرسانی ندارند.

10 بهمن 1398

نکونام: تا روز آخر برای قهرمانی می جنگیم، بازیکنانی که ازخودگذشتگی نکردند را کنار می گذاریم

سرمربی فولاد گفت: ما تا روز آخر می جنگیم حتی برای قهرمانی. قول نمی دهم ولی تلاشم را می کنم چون اگر تیم قهرمان گردد هم برای من و هم بازیکنان یک افتخار است.

4 بهمن 1398

پیروزی پر گل بم و ایلام در لیگ برتر فوتبال بانوان

به گزارش خبرنگاران، هفته ششم رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان امروز (جمعه) با برگزاری 6 دیدار پیگیری شد و دو تیم شهرداری بم و آذرخش کردستان با شکست حریفان همچنان در تعقیب یکدیگر در جدول رده بندی هستند.

18 دی 1398

پیش بینی جو آرام و پایدار در بیشتر مناطق کشور

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به پایداری جو در بیشتر مناطق کشور تا خاتمه هفته، گفت: افزایش غلظت آلاینده ها در بعضی شهرها دور از انتظار نیست.

9 دی 1398

میزان محبوبیت کالا های ساخت ایران در جهان: پاکستان 49، آمریکا 23، عربستان 14 و فرانسه 3 درصد

میزان محبوبیت کالاهای ساخت ایران طی سال گذشته در کشور پاکستان با 41 درصد، بیشترین و در کشور فرانسه با 3 درصد، کمترین بوده است.

30 آذر 1398

اعتراض نفت مسجدسلیمان به محرومیت سه جلسه ای سعید آهنی

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان طی نامه ای به فدراسیون فوتبال، نسبت به محرومیت سنگین بازیکن این تیم واکنش نشان داد.

26 آذر 1398
تعداد: (94)