اخبار سیاسی

پیشنهاد چهارگانه بولتون به جمهوریخواهان برای هضم نتایج انتخابات

مشاور امنیت ملی سابق آمریکا توصیه هایی به هم حزبی های جمهوریخواهش برای هضم نتیجه انتخابات سوم نوامبر و اندیشیدن به اصلاحاتی به منظور به دست آوردن ریاست جمهوری بعدی داشته است.

28 دی 1399

خبرنگاران 14 واحد صنفی در اردکان پلمب شد و 2 خبر کوتاه از استان یزد

یزد- خبرنگاران - پلمب 14 واحد صنفی متخلف در اردکان ، انتخاب عضو هیات علمی دانشگاه یزد به عنوان سخنران برتر در همایش بین المللی تربیت بدنی و علوم ورزشی تهران و گشت مشترک بازرسی با حضور ماموران اتاق اصناف، مرکز بهداشت و اماکن نیروی انتظامی در بازار از جمله...

2 دی 1399

طرحی الزام آور تدبیر

مجلس یازدهم در این چند ماه دو طرح جهش فراوری و تامین مسکن و همچنین طرح تامین کالا های اساسی بیان کرد که این نشان دهنده جهت گیری مجلس به موضوعات مالی است.

27 آذر 1399

مشخص تکلیف 18 پرونده در کمیته ملی مشخص مصادیق شهدای مدافع سلامت

تهران (پانا) - چهارمین نشست کمیته ملی مشخص مصادیق شهدای مدافع سلامت صبح روز یکشنبه 25 آبان ماه با حضور معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رییس سازمان اداری و استخدامی و نماینده سازمان برنامه و بودجه به...

26 آذر 1399

سرکرده حزب تحریک اسلامی ازبکستان کشته شد

وزارت دفاع افغانستان گفت در نتیجه عملیات نظامی نیرو های این نهاد، سرکرده یکی از احزاب تروریستی ازبکستان در فاریاب کشته شده است.

22 آذر 1399

اگر جانشین من بله قربانگو باشد، خدا به دادمان برسد

وزیر دفاع برکنار شده آمریکا در مصاحبه ای که روز دوشنبه منتشر شد، گفت: اگر جانشینم یک فرد بله قربانگو باشد، خدا به دادمان برسد.

21 آذر 1399

فوریت ها و محدودیت های یک سیاست خارجی پساترامپی

به گزارش خبرنگاران، فارین افرز در تحلیلی به قلم ریچارد هاس رئیس شورای روابط خارجی آمریکا می نویسد: چالش های داخلی امروز آمریکا، فراتر از سلامت اجتماعی و اقتصادی این کشور است. ما شاهد یک ایالات متحده قطبی شده و دارای شکاف هستیم. بیش از 70 میلیون آمریکایی...

21 آذر 1399

برگزاری نهمین برنامه گفتگوی هفته با حضور رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس

تهران (پانا) - در راستای سلسله برنامه های مصاحبه بر محور تحول، نهمین برنامه مصاحبهی هفته با حضور رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی به عنوان مهمان ویژه، یازدهم آبان ماه در بستر شبکه شاد به صورت زنده برگزار می شود.

16 آذر 1399

وزیر کشور اتریش: حادثه رخ داده در وین تروریستی است

وزیر کشور اتریش حادثه تیراندازی دوشنبه شب در وین را یک حمله تروریستی خواند.

13 آذر 1399

انگلیس: ناتو از آزادی بیان حمایت کند!

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، دومینیک راب وزیر خارجه انگلیس مدعی است که اعضای ناتو باید در دفاع از آنچه که او آزادی بیان نامید؛ شانه به شانه فرانسه بایستند و هرگز به تروریسم فرصت تفرقه افکنی ندهند.

11 آذر 1399

سردار جلالی: عرصه سایبری میدان جدید مجاهدت ناجا در ارتقای امنیت اجتماعی است

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیغام خود به مناسبت روز نیروی انتظامی، عرصه سایبری را میدان جدید مجاهدت ناجا در ارتقای امنیت و آرامش اجتماعی دانست.

4 آذر 1399

دانشجویان علوم پزشکی همدان نسبت به عدم فراهم سازی بستری مناسب برای برگزاری انتخابات تشکل ها اعتراض کردند

تشکل های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان در بیانیه ای مشترک اعتراض خود را در رابطه با عدم فراهم سازی بستر مناسب جهت انجام انتخابات انجمن ها و تشکل های دانشجویی اعلام کردند.

3 آذر 1399

حمایت بودجه ای وزارت بهداشت از برنامه های فرهنگی دانشجویان

مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت با تاکید براینکه تمامی برنامه های فرهنگی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی که مخاطب زیاد داشته باشد مورد حمایت کامل بودجه ای قرار می گیرد، گفت: خوشبختانه هیچ مشکل بودجه ای برای حمایت از این گونه برنامه ها نداریم.

30 آبان 1399

واکسیناسیون گسترده در روسیه در اوایل آذر، سومین واکسن روسی هم ثبت می شود

وزیر بهداشت روسیه با اشاره به اینکه واکسیناسیون گروه پرخطر در برابر کرونا از قبل آغاز شده، گفت: با توجه به لزوم کنترل کیفیت واکسن ها، تحویل گسترده آنها در اواخر نوامبر (اوایل آذر ماه) ممکن خواهد بود.

30 آبان 1399

بایکوت کالاهای ترکیه توسط عربستان

عربستان سعودی و ترکیه سال هاست بر سر سیاست خارجی و رویکرد در قبال گروه های سیاسی اختلاف نظر دارند. قتل جمال خاشقجی، این تنش ها را به شدت افزایش داد؛ تا جایی که مدیر اتاق بازرگانی عربستان سعودی خواهان بایکوت کالاهای ترکیه شد؛ اقدامی که ممکن است یک بحران...

20 آبان 1399

چند میلیون راننده بدهکار آزادراهی جریمه می شوند؟

تا کنون حدود 9 میلیون پلاک یکتا از آزادراه هایی که پرداخت عوارض شان الکترونیکی است، تردد نموده اند و به صورت میانگین بیش از نیمی از آن ها عوارض شان را پرداخت ننموده اند که بر اساس تفاهم انجام شده بین وزارت راه و شهرسازی و پلیس راه جریمه می شوند. ...

19 آبان 1399

اظهارات امانوئل ماکرون درباره لبنان اشتباه سیاسی بود

جنبش امل در لبنان به ریاست نبیه بری (رئیس مجلس) اظهار داشت، اظهارات امانوئل ماکرون درباره لبنان اشتباه سیاسی بود و این جنبش هم چنان به طرح فرانسه پایبند است.

17 آبان 1399

مطالبه تازه بن سلمان از امیر جدید کویت چیست؟

خبرنگاران : یک سایت آمریکایی فاش کرد، محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان نواف الاحمد الجابر الصباح، امیر جدید کویت را در خصوص میانجیگری این کشور در بحران چهار کشور عربی با قطر تحت فشار گذاشته است.

16 آبان 1399

جلسه ستاد هماهنگی مالی دولت برگزار گردید

جلسه ستاد هماهنگی مالی دولت به ریاست رئیس جمهور برگزار گردید.

13 آبان 1399

20 رمز و راز جالب برای متقاعد کردن دیگران

همه ما معمولاً تمایل زیادی به متقاعد کردن دیگران و پذیرش سخنان خود از جانب اطرافیان داریم. برای این منظور، در درجه اول احتیاج است تا به سخنان خود اعتقاد داشته باشیم. در چنین شرایطی، حتی اگر سایرین با نظراتمان موافق نباشند، باز هم نسبت به پذیرش آن ها تمایل...

7 آبان 1399
تعداد: (157)