3672 مسافر به پست های ایمنی و سلامت آذربایجان غربی مراجعه کردند

به گزارش وبلاگ پرنده پارسی، سعید رهبر سوره در مورد فعالیت های اجرا شده در روز پنجم طرح ملی امداد و نجات نوروزی در استان به خبرنگاران، گفت: سه هزار و 672 مسافر به پست های نوروزی ایمنی و سلامت استان مراجعه کردند.

3672 مسافر به پست های ایمنی و سلامت آذربایجان غربی مراجعه کردند

وی، اضافه نمود: تاکنون 161 نفر به خیمه نماز، 325 نفر ایستگاه سلامت، کمپین نه به تصادف، 324، دوستدار کودک 164، سحاب هشت نفر مراجعه کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی، اضافه نمود: یک هزار و 470 نقشه، 650 بروشور و 540 عدد محصولات آموزشی و انگیزشی بین مسافران توزیع شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی در مورد امدادرسانی های اجرا شده در این روز گفت: شش مورد گزارش حادثه جاده ای وجود داشته که 89 نفر حادثه دیده و 10 نفر مصدوم بر جای گذاشتند.

رهبرسوره، تاکید نمود: سه نفر از مصدومان به مراکز درمانی منتقل، سه نفر به صورت سرپایی درمان و سه نفر نیز اسکان اضطراری داده شدند.

وی، علت بالا بودن تعداد حادثه دیدگان را بارش برف و کولاک در پایگاه عین الروم اشنویه دانست و اضافه نمود: 158 نفر نیروی عملیاتی، 29 دستگاه آمبولانس، 11 خودروی نجات و یک دستگاه یاری دار در این امدادرسانی ها دخیل بودند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "3672 مسافر به پست های ایمنی و سلامت آذربایجان غربی مراجعه کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3672 مسافر به پست های ایمنی و سلامت آذربایجان غربی مراجعه کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید