عقب افتادن چند ماهه حقوق کارگران استادیوم غدیر اهواز، حیدری: قسطی پرداخت می کنیم!

به گزارش وبلاگ پرنده پارسی، کارگران استادیوم غدیر اهواز چند ماه است که حقوق خود را دریافت نکرده اند. - اخبار ورزشی -

عقب افتادن چند ماهه حقوق کارگران استادیوم غدیر اهواز، حیدری: قسطی پرداخت می کنیم!

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ پرنده پارسی ، نزدیک به هفت سال از افتتاح استادیوم غدیر اهواز می گذرد؛ استادیومی که در سال های اخیر میزبانی دیدارهای دو تیم فولاد و استقلال خوزستان بوده و جای استادیوم قدیمی تختی اهواز را گرفته است.

مسئولیت این استادیوم با اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان است و در واقع هر اتفاقی که در آن رخ دهد، این اداره کل باید پاسخگو باشد. یکی از این اتفاقات مربوط به عدم پرداخت حقوق کارگران است. کارگران این مجموعه چند ماه است که حقوق خود را دریافت نکرده اند و تا همین چند روز قبل نیز هیچ مسئولی پاسخگوی آنها نبود. نگاهی به حوادث اخیر در استادیوم غدیر اهواز

افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ پرنده پارسی ، با تأیید این بدهی به کارگران گفت: این کارگران چند ماه است که حقوق خود را دریافت نکرده اند. ما قسط اول بدهی به آنها را داده ایم و قسط دوم نیز امروز پرداخت می گردد. همچنین تا هفته آینده به طور کامل طلب این کارگران پرداخت خواهد شد تا دیگر هیچ بدهی وجود نداشته باشد.

وی ادامه داد: اداره کل ورزش و جوانان به طور مستقیم نمی تواند پول را به کارگران بدهد و باید به وسیله یکی از هیئت های ورزشی این کار صورت بگیرد. بر همین اساس قرار شد که مسئولیت استادیوم بر عهده هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی باشد و پول کارگران به وسیله این هیئت پرداخت گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عقب افتادن چند ماهه حقوق کارگران استادیوم غدیر اهواز، حیدری: قسطی پرداخت می کنیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عقب افتادن چند ماهه حقوق کارگران استادیوم غدیر اهواز، حیدری: قسطی پرداخت می کنیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید